Транспортно експедиційні логістичні послуги

Досить тривалий час і клієнти, і вантажоперевізники обмежувалися тільки доставкою товару. Поступово до процесу вантажоперевезень почали додаватися різні супутні послуги. Зрештою, все ознаменувалося появою на ринку принципово нових організацій — транспортно-експедиційних компаній. Клієнти гідно оцінили нові можливості, що надаються цими фірмами.

Сфера послуг транспортно-експедиційної компанії незрівнянно більше, ніж у звичайної компанії-перевізника. Сюди входить і оформлення документів на вантаж, зберігання та складування перевезених товарів, супровід вантажу на всьому шляху слідування, дозвіл непередбачених ситуацій, що виникають на маршруті. Спеціаліст експедиційної компанії завжди готовий представити звіт клієнту про те, в якій точці зараз знаходиться його вантаж.

Великий обсяг послуг, що надаються при гнучкій ціновій політиці, є способом залучення нових клієнтів. Навіщо замовнику оплачувати окремо вантажоперевезення та експедиторські послуги, коли все це можна отримати в одній компанії, за більш привабливою ціною.

Транспортно експедиційні логістичні послуги

Сьогодні все більше число компаній додають до переліку послуг з вантажоперевезень ще й послуги експедиторів. Оптимізація процесу вантажоперевезень, супровід і складування вантажів самим позитивним чином позначаються на збільшенні прибутковості і розширенні клієнтської бази подібних організацій.

Сукупність різноманітних послуг і застосування технічних засобів дозволяють транспортно-експедиційним компаніям виконувати роботу з доставки товарів в строк і з дотриманням збереження вантажу. Послуги, що надаються транспортно-експедиційними організаціями, досить різноманітні. Сюди входять послуги з обробки вантажів:

  • · сортування і зважування вантажів перед відправкою,
  • · упаковка і маркування,
  • · визначення кількості місць.

Все це необхідно виконати для передачі вантажу в пункт, звідки буде проводитися транспортування. Крім підготовки вантажів компанії здійснюють безпосередньо процес вантажоперевезення товарів.

Як проходить надання транспортних послуг у "Фаєр-Транс"

Транспортно-експедиційна компанія отримує вантажі для відправки від замовників і доставляє їх до пункту призначення, або до місцезнаходження безпосереднього одержувача (з рук в руки). Процесами обробки і транспортування товарів діяльність "Фаєр-Транс" не обмежується. Для того, щоб доставити вантаж, фахівці компанії здійснюють підготовку всієї необхідної для цього документації. Фахівці компанії завжди відстежують місцезнаходження вантажу і сповіщають про це клієнта, крім того, вони інформують замовника і отримувача про час доставки товару. Звернення в транспортно-експедиційну компанію  на сайт https://fire-trans.com.ua/services/expeditors служить запорукою того, що товар прибуде за місцем призначення в строк і в повній цілості.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.