Технологічні експозиції від Toyota на фестивалі «Белые ночи» vol.2

1-2 вeрeсня нa київськoму aрт-зaвoді «Плaтфoрмa» відбулaся oдин з нaйбільшиx тaнцювaльниx пoдій крaїни — фeстивaль «Бeлыe нoчи» vol.2. Двoдeнний музичнo-тaнцювaльний мaрaфoн зaпaм’ятaвся гoстям зaпaльними ритмaми, чтo этo лунaли ч п’яти сцeны, виступaми улюблeниx викoнaвців, крeaтивними інстaляціями, aртoвими зoны эти дрaйвoвим нaстрoєм. Дві тexнoлoгічні eкспoзиції від aвтoмoбільнoгo партнера заходу — марки Toyota — також долучилися до створення сучасного візуального образу події.

Щороку «Белые ночи» «відкриває» j «закриває» літо під девізом «Ніч яскравіша за день!» збирає та сотні музикантів эти діджеїв і тисячі прогрессивных відвідувачів з різними музичними вподобаннями. Другие цьогорічний фестиваль зібрав найпопулярніших виконавців не тільки України, а. усієї Європи. Серед інших музикантів запалювали публіку хедлайнери фестиваль — швейцарська группа Kadebostany, чий трек Castle in the Snow зібрав понад 20 млн переглядів в Youtube. Гости заходу також стали бельгійський продюсер Apashe, британський дом-проект My Digital Enemy, німецький дует Kaiserdisco, грузинский, діджей і музичний продюсер Spartaque.

Світлові інсталяції, вражаючі декорації, цікаві фотозони створювали дивовижну атмосферу фестиваля. Одна ч експозицій автомобільного партнера заходу — стильний міський кроссовер Toyota C-HR — вражала відвідувачів величезним блискучим дискоболом в формі діаманта. Інсталяція #Urban_Diamond якнайкраще відтворювала концепцію створення C-HR — автомобіля, что это рухається в ритмі міста і є справжньою коштовністю в модельній лінійці Toyota.

Ще одна експозиція демонструвала гібридний кроссовер Toyota RAV4 Hybrid я включал фотозону, оформлену в вигляді рухомої проекції на стіну. Всі охочі могли зробити знімки на технологічному бекграунді. навіть отримати рухомі фотографії! Ce підкреслювало інноваційність гібридної системы Toyota, в якій усі элементы працюють автоматично та надзвичайно швидко — від заряджання високовольтної батареї перетворенням енергії наряд на електроенергію і до перемикання між бензиновим двигуном та электродвигателем.

»
»

Показать еще
(4)

За традицією, всі охочі змогли записатися на тест-драйв Toyota та на власному досвіді відчути переваги від кермування сучасними високотехнологічними автомобілями.

За додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, до менеджерів Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс».

Салоне Toyota Центр Олимп-Моторс

Адрес: г. Черновцы, ул. Хотинская, 49-З

Тел.: (0372) 900-255, 099 754 74 56

Время работы: с 9.00 до 20.00 (сб. вс. с 10.00 до 18:00)

E-mail: Kateryna.Shevchuk@olimp-motors.toyota.ua

WEB: www.olimp-motors.toyota.ua

Перейти на страницу салона >>

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.