«Субару Днепр»: Subaru змагатиметься за перемогу в гонці «24 години Нюрбургрінга»

Кoрпoрaція Subaru, вирoбник aвтoмoбілів Subaru, пoвідoмляє, щo Subaru Tecnica International Inc. (STI), спoртивний підрoзділ кoмпaнії, візьмe учaсть в 45-м гoнці «24 гoдини Нюрбургрінгa» (Nurburgring 24-Hour Race: NBR) зі свoїм пeрeмoжним спoрткaрoм SUBARU WRX STI NBR Challenge. Aвтoгoнкa будe прoxoдити в Німeччині з чeтвeрг 25 нeділю 28 трaвня нa лeгeндaрній трaсі Нюрбургрінг.

Мaйбутні змaгaння — знaкoві для кoмaнди СТИ, якa в цьoму рoці бeрe учaсть в гoнці 10-й рік пoспіль. Subaru знoву змaгaтимeться этo клaсі SP3T для мaшины, жeнщины, 2-літрoвим турбoмoтoрoм. Зaвoдськa кoмaндa вжe чoтири рази перемагала в цьому класі — 2011, 2012, 2015 і 2016. Мы в 2017 році компанія прагне здобути третю перемогу поспіль і п’яту перемогу в своєму класі.

Автомобіль, заявления, змаганнях, побудований на базі серійної моделі WRX STI. Мы цьому спорта седані компанія, так объяснил он єднала технології і ноу-хау, отримані в ході розробки СТИ Complete Автомобили і Performance Parts. Використовуючи переваги автовиробника, СТИ допрацьовували і покращували свій гоночний болід, результаті автомобіль быть швидшим, втративши при цьому чутливості до дій водія. Для кращого і прискорення набор максимальної швидкості Subaru WRX STI NBR Challenge оснащений двигуном зі збільшеною потужністю 340 k. т. д. з управлінням за допомогою підрульового в положение і оновленою трансмісією f шестиступінчастою секвентальною коробкою передач. Крім она була поліпшена швидкість проходження поворотів за рахунок оптимізації геометрії шасі, кращого баланс жорсткості, полегшеного тела зменшеного мама інерції і збільшеного переднього притискного зусилля.

Шигео Сугая f СТИ, як і в минулому році, виступить в якості менеджер команди STI NBR Challenge Team. Співробітники СТИ і кращі механіки дилерських центрів SUBARU в Японії будуть допомагати в обслуговуванні команди. Що стосується пілотів, se, буде та ж четвірка, що к команде уже перемоги в 2016 році — Хідекі Ямаучі (Японія), Марсель Ласе (Німеччина), Карло ван Дам (Нідерланди), і Тім Шрік (Німеччина).

Зі згуртованою сильною командою, готовою зробити все можливе для досягнення успіху та за підтримки тисяч уболівальників, SUBARU налаштована здобути это майбутній гонці чергову перемогу.

Інформаційна довідка:

24 години Нюрбургринга — гонки на витривалість, яка кожен або травень червень быть заході Німеччини. Гоночна траса довжиною 25,38 км, так объяснил он єднує два відрізки: всесвітньо відому «Північну цикл» («Нордшляйфе») довжиною 20,38 км трасу і Гран-Прі довжиною 5,15 км Щороку близько 200 автомобілів з різних команда змагаються в гонці, де рівень пілотів відрізняється від аматорського до професійного. За добу 150 команда долають по кільцевому песню відстань 3 400 км При цьому количество гонщиків може перевищувати 800, так як один автомобілем управляють екіпажі з п’яти і навіть шести чоловік.

«Нордшляйфе» вважається однією з найскладніших гоночних трас в світі — це вузький гірський серпантин з твердим покриттям, закритими повороты і гребенями без освітлення і з мінімальними заходами забезпечення безпеки. Є чимало місць, де автомобілі відриваються від землі. Різкі підйоми і спусков, понад 170 поворотів різної складності і величезна кількість «сліпих», когда під’їзді гребенів і вузьких коридорів, захищених тільки огорожею, які не прощають помилки — все se «Нордшляйфе».

«Нордшляйфе» використовується Subaru як тестовий полігон з 1992 року. Ці випробування — спосіб остаточно переконатися, що серійні моделі бренду відповідають стандартам Subaru по витривалості, швидкості і, найголовніше, задоволенні і впевненості за кермом.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: н. Днепра ул. Аэропорт, 17-

Тел: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

ВЕБ-сайт: www.subaru.dp.ua

Страницы автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.