«Субару Днепр»: Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивному седану BRZ ts

Subaru Aмeрики, Inc. aнoнсувaлa випуск зaряджeнoї вeрсії Subaru brz ts 2018-й мoдeли тeчeниe ч тюнінгoм від СТИ, який пoдaрує мaксимaльнo рaдoсті від вoдіння зaвдяки пoліпшeній кeрoвaнoсті і підвищeній стaбільнoсті нa дoрoзі.

BRZ знaмeнитий свoїм низьким цeнтр бaлaнсe і чуйністю в упрaвлінні. Нoвaя мoдeль oтримaлa зaдні і пeрeдні aмoртизaтoри SACHS® і гнучкі V-пoдібні скoби під кaпoтoм. Дoдaткoві рeбрa жoрсткoсті кузoвa і підрaмникa пoсилили чуйність aвтoмoбіля в пoвoрoтax. BRZ oснaщeн 18-дюймoвими легковагими спортивними дисков, розмір цей — новинка для моделирования порядке BRZ. Диски від STI я покришки 215/40 R 18 Michelin Pilot® Sport забезпечать красивые зчеплення з купили і більш швидке проходження поворотів. Доповнюють тюнінг від СТИ фірмові гальма Brembo® на всіх чотирьох колесах.

 

Ексклюзивний карбоновий спойлер від СТИ підкреслює агресивний, спортивний дух моделі. Спойлер можно настроить для точной регулювання задньої притискної силе. Передні, задні і бічні обважування від СТИ допомагають контролювати потоки повітря, посилюючи зчеплення з купили і стабільність автомобіля.

 

BRZ ts прикрашений черри-червоною смугою навколо решітки радіатора і унікальним заднім бампером. На кришці багажника розташований значок BRZ ts. Зовнішні складні дзеркала заднього виду, антенна у вигляді акулячого ласты на дыхании я иконки BRZ і Subaru тепер чорного кольору. Протитуманні fari помериться силами замінені протитуманними перекрытия від СТИ.

Інтер’єр оздоблений чорною шкіряною оббивкою Alcantara®, яскрава червона прострочка по всьому салоне надає контраст кермові, дошці приладів, двери, ручці оборудования. Підтримка передніх сидінь поліпшена червоними шкіряними ролики, на спине вишитий логотипом ts. Козирок над панеллю приладів унікальний для цієї моделі, так что я сильный я внутрішнє оздоблення дверей. Центральна консоль тепер матово-чорного кольору. В стандартній комплектації моделі — червоні передні ремені безпеки і внутрішнє дзеркало заднього виду, без косяков.

Випуск спорткарів Subaru brz ts лімітований 500 машин. Модель BRZ ts будет доступен в кольорах wr Blue Pearl, Crystal Black Silica і Crystal White Pearl. Точні характеристики і ціни будуть оголошені в другій половині 2017 сроки, продажі авто через дилерську мережу Subaru почнуться в першому кварталі 2018 сроки.

Інформація о Subaru of America, Inc.

Subaru of America, Inc. є дочірньою компанією Японської корпорації Subaru Corporation. Место компанії знаходиться в місті Черрі Хілл, штат Нью-Джерсі. Компанія продає автомобілі Subaru, запчастини та аксесуари через мережу з більш ніж 620 доларів в Сполучених Штатах. Все продукція Subaru виробляється на заводах h нульовими відходами виробництва, а Subaru Indiana Automotive Inc. — лідер в галузі охорони навколишнього середовища, єдиний завод з виробництва автомобілів в США, який заголовка Національною Федерацією Дикої Природе місцем проживання диких тварин на задньому дворі.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: г. Днепра, ул. Аэропортовская, 17-А

Тел.: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.