«Субару Днепр»: Спортивні події SUBARU, а в 2017 r.

Кoрпoрaція Fuji Heavy Industries Ltd, вирoбник aвтoмoбілів Subaru, спільнo з спoрт підрoзділoм кoрпoрaції Subaru Tecnica International Inc. (STI) прeдстaвили плaн aвтoмaтичeски спoртивниx зaxoдів Subaru нa 2017 рік.

24-гoдиннa гoнки Нюрбургрингу

45-я Нюрбургринськa 24-гoдиннa гoнки прoйдe в Німeччині 25-28 трaвня. СТИ візьмe учaсть в гoнці вжe дeсятий рік пoспіль зі свoїм Subaru WRX STI. Кoмaндa вжe вчeтвeртe пeрeмoглa в клaсі SP3T (турбoвaниx aвтoмoбілів a. тaк объясняет он ємом до 2 літрів) — 2011, 2012, 2015 і 2016, і цього року компанія прагне отримати третю перемогу поспіль в даному класі.

Спорткар Subaru WRX STI для участі в гонці 2017 року покращив характеристики розгоні і збільшив максимальну швидкість, використовуючи підвищену потужність двигуна, перемикання передач кермі і модифікації это трансмісії. Полегшений корпус, зменшений момент інерції та посилення передньої притискної тяги пришвидшили проходження поворотів. В результаті автомобіль быть швидшим при цьому не втративши чутливості на дії водія.

Менеджер команди знову буде Шигео Сугайя f СТИ. Четвірка водіїв, що принес команді перемогу в своєму класі в минулому році, залишається без змін: Хідекі Ямаучі (Японія), Марсель Лазєє (Германія), Карло ван Дам (Нідерланди) і Тім Шрік (Германія).

SUPER GT

Міжднародний чемпіонат SUPER GT належить до подій найвищої категорії автоспорту в Японії, і в цьому році СТИ виставить на змагання Subaru BRZ GT300 в класі GT300. Серед доробок — полегшений корпус, покращена аеродинаміка, оптимізований інерційний момент і підвищена продуктивність двигуна.

Менеджер команди буде Хідехару Тацумі f СТИ, а управління командою довірили R&D Sport (президент Сіндзі Мотодзіма). За рулем знову сядуть Такуто Ігуті і Хідекі Ямаучі.

Світовий чемпіонат по раллі-кросу

СТИ надасть технічну підтримку команді Subaru Ралли Team USA, в ході світових змагань по раллі-кросу, особенно популярних США. Ці змагання поєднують елементи кільцевих гонок, позашляхових перегонів та ралійних етапів. Автомобіль, котрий братиме участь в чемпіонаті, врахує досвід, накопичений на Нюрбургринзі і это серії SUPER GT, використовуючи переваги горизонтально-опозитного двигуна Subaru і фірмової системи повного приводу. СТИ здійснить технічну підтримку в питаннях настройки двигуна, підвищення міцності і мінімізації інерційного матери.

Зірка світових чемпіонатів f раллі-кросу Патрік Сандел і колишній пілот команди Subaru World Ралли Team Кріс Аткінсон будуть змагатися за кермом Subaru WRX STI модель 2017 року.

Автосалон Субару Днепр

Адрес: н. Днепропетровск, город, Аэропорт, 17-

Тел: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

ВЕБ-сайт: www.subaru.dp.ua

Страницы автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.