«Субару Днепр»: Премєра концепции нового кросовера Subaru Подъеме ВНЕДОРОЖНИК Концепт на авто-шоу в Нью-Йорку

Subaru of America, Inc., дистриб’ютoр Subaru в Спoлучeниx Штaтax, пoвідoмляє прo прeзeнтaцію кoнцeпции нoвoгo сeмиміснoгo крoсoвeрa Пoдъeмe нa aвтoсaлoні в Нью-Йoрку. Кoнцeпт-кaр є пoпeрeдникoм нoвoгo 3x-ряднoгo крoсoвeру, який тaкoж будeт нoсить ім’сaм Subaru Пoдъeм і стaнe нaступникoм Subaru Tribeca. Пeршу вeрсію кoнцeпции, якa нoсилa нaзву Subaru VIZIV 7 SUV Кoнцeпция, кoмпaнія пoкaзaли в листoпaді 2016 сроки на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Понятие оснащений горизонтально-опозитним двигуном нового покоління turbo c і безпосереднім упорскуванням палива, з яким быть поставлятися і серійна версія Подъеме.

Яскравий зовнішній вигляд Подъеме Концепция розроблено відповідно до стилістичної концепції Subaru DYNAMIC X SOLID (Динаміка і цілісність). Екстер’єр відрізняється потужними арками крил і виштамповкою на бічних стороны.

На презентації вперше був чтения інтер’єр майбутнього кросовера. Просторий світлий 7-місний салон обладнаний капітанськими кріслами второй очереди, віртуальною цифровою приладовою панеллю і двух экранов на центральній панелі.

Серійна модель Ascent быть побудована на модифікованій версії глобальної платформе Subaru Global Platform, як дебютувала в минулому році. Новинка будет вироблятися на заводі Subaru of Indiana, Inc. в місті Лафайєт і начать поставлятися на ринок Північної Америки починаючи з 2018 сроки сроки. Інформації з приводом можливої появи Подъеме на українському ринку поки немає.

Кроссовер має великі габарити і місткий салон. Довжина, ширина і висота авто складають 5050 мм х 1990 мм х 1840 мм, колісна база — 2970 мм. Розмір шин: 275/50 R21.

Інформація о Subaru of America, Inc.

Subaru of America, Inc. є дочірньою компанією Японської корпорації Subaru Corporation. Место компанії знаходиться в місті Cherry Hill, Нью-Джерсі. Компанія продає автомобілі Subaru, запчастини та аксесуари через мережу з більш ніж 620 дилерів в Сполучених Штатах. Все продукція Subaru виробляється на заводах h нульовими відходами виробництва, а Subaru Indiana Automotive Inc. — лідер в галузі охорони навколишнього середовища, єдиний завод з виробництва автомобілів в США, який заголовка Національною федерацією дикої природе місцем для проживання диких тварин на задньому дворі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте media.subaru.com

»
»

Показать еще
(4)

Автосалон Субару Днепр

Адрес: г. Днепропетровск, ул. Аэропортовская, 17-А

Тел.: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.