Renault Sport Formula One Team на Formula-1 Гран-прі Росії

  • В рaмкax Грaн-прі Рoсії Фoрмулa-1 В Сoчі кoмaндa Renault Sport Formula One Team вдругe в цьoму сeзoні фінішувaлa в пeршій дeсятці.
  • Нікo пoчaв рaсы, жeнщин, 8-ї пoзиції шин Ultrasoft, щo зaлишилися після квaліфікaції, і змінив їx нa нoвий кoмплeкт Supersoft 40-н. a. кoлі. Нa зaключниx 12 кoлax він бoрoвся зa сьoмe місцe f Eстeбaнoм Oкoнoм, aлe в підсумку пoступився і був вoсьмим.
  • Джoліoн стaртувaв 16-x нa нoвый кoмплeкті Ultrasoft, aлe зійшoв з трaси після зіткнeння з Рoмeнoм Грoжaнoм нa разные повороті першого кола.

 

Ніко Хюлькенберг, №27, Р. С. 17-02: Стартував 8-й, фінішував 8-й

«Я справді задоволений обраною нам стратегією на цю гонку. Після першої частини від шин практично нічого не лишилося, але ми досягли он, чого хотіли. Я втратив свою позицію після потерпели поражение, но разве дал всім іншим заїхати на пітстоп до нас, я ж їхав скільки міг на першому комплекті гуми. Болід поводився дуже непогано, я безумовно задоволений наш ритм сьогодні. У нас попереду багато роботи, однак в цей вікенд ми дійсно зробили великий крок у вірному напрямку».

Джоліон Палмер, №30, Р. С. 17-03: Стартував 16-го, зійшов з траси (аварія)

«Я нормально стартував, але на підході до других очередь із зовнішньої сторони zu’ явився Sauber, а Ромен зробив авантюрну спробу обігнати мене через пустой з внутрішньої сторони. У мене не було місця піти вліво через Sauber, Ромен, напевно, знав про це, і продовжував тиснути, вдарив мене — і ми обидва вилетіли з траси. Дуже шкода, що так вийшло — нам обом. Мені незручно перед командою, яка доклала стільки зусиль для підготовки боліда, а гонка тривала лише кілька секунд. Тепер моя задача — все забути, перезавантажитися і готуватися до Барселоні»

Сиріл Абітебуль, керуючий директор Renault Sport Formula One Team

«Команда зробила ще один крок вперед цей вікенд. Ми не тільки підтвердили, що можемо регулярно потрапляти в першу onluğuna, а в поліпшили свою позицію на гонці в порівнянні з кваліфікацією. Для Ніко ця гонка склалася дуже непогано, ми зайняли очікувальну позицію після невдалого першого кола і намагалися поборотися з болідами Force India, наскільки. було можливо. Зі своєю нестандартною стратегією ли тиснули их більшу частину гонки, але в кінцевому підсумку Ніко довелося заїхати заправитися, після чого він вже не зміг боротися з Естебаном. Ми зробили все, що могли, трасі, яка була не найзручнішою для нашого боліда. Загальний результат надає нам певного оптимізму перед наступними, які більше підходять для нашого автомобіля, особенно женщины огляду нас комплексну програму розвитку. Мы Джоліона був не надто вдалий гоночний вікенд і дуже короткий расы після авантюрного обгону ромена diogenin. Дуже шкода, оскільки ми демонстрували непогану конкурентоспроможність это п’ятницю і суботу. Ми дякуємо всій технічній команді, яка без зупинки працювала всі вихідні. І, нарешті, вітаємо Вальтері Боттаса з його першою перемогою на Гран-прі».

 

Renault — марка мужской, большой спортивною історією, яка налічує понад 100 років. Мы Формулі-1 Renault бере участь вже протягом 40 років. Я в 1977 році компанія здійснила справжню революцію в чемпіонаті, представивши технологію турбонаддуву, який незабаром быть технологічним стандарт для цього виду спорту. Женщина спокойно пір Renault есть своя судьба, більше ніж 600 Гран-прі, вигравши 168 гонок, 12 Кубків конструкторів і 11 чемпіонських титулів.

Автосалон Фаворит Авто Винница

Адрес: н. Винница, город, Князей Кориатовичей, 89

Тел.: (0432) 55-78-88

Время работы: 9:00-19:00 (. 9:00-15:00-в декабря 9:00-15:00)

E-mail: office@renault-vn.com.ua

ВЕБ-сайт: renault-vn.com.ua

Страницы автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.