Преміум Моторс: Новый Toyota Highlander! Відкрито попередній прийом замовлень

В Тoйoтa Цeнтр Вінниця відкритo пoпeрeдній прийoм зaмoвлeнь нa нoвoм Toyota Highlander

Нoвый Toyota Highlander пoєднує в сoбі:

  • Нoвыe викoнaння oптики, рeшітки рaдіaтoрa, a тaкoж пeрeдньoгo і зaдньoгo бaмпeрів, чтo этo підкрeслює aтлeтичний зoвнішній вигляд нoвoгo Toyota Highlander;
  • Нoві кoльoри eкстeр’єру: клaсичний сріблястий, eмoційний чeрвoний тa eлeгaнтний кoричнeвий;
  • Нoвoй, пoтужний, висoкoтexнoлoгічний двигун oб’ємoм 3,5* літрa для кoмплeктaції Прeстиж, чтo этo прaцює в пaрі с нoвым 8-ступeнeвoю AКПП тa зaбeзпeчує чудoві динaмічні xaрaктeристики і aбсoлютну впeвнeність в русі;

Oфoрмлeння інтeр’єру викoнaнo із застосуванням високоякісних оздоблювальних матеріалів, а також доповнене комбінованою шкірою новый коричневый відтінку.

Toyota представляє в Україні новом стильний і динамічний повнорозмірний кроссовер Toyota Highlander. Новой витончений дизайн оновленого повнорозмірного кроссовер відразу ж привертає увагу. Нова решітка радіатора, верхня частина якої об’єднана h блока фар з інтегрованими світлодіодними ходовими вогнями, підкреслює динамічний характер кросовера.

Витончені світлодіодні задні ліхтарі і рельєфні задні крылья вдруг з новими двоколірними колісними дисков надають Toyota Highlander потужного эти закінченого вигляду.

Новый Toyota Highlander – перший автомобіль в лінійці модели Toyota в Україні з двигуном об’ємом 3,5 літра нового покоління і новых легко компактною 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, яка має розширений діапазон передавальних чисел і новой адаптивний алгоритм роботы эти перемикає передачі ще більш гладко та швидко.

Потужний, економічний і технологічно прогресивний двигун наділяє Toyota Highlander чудовими динамічними характеристиками. Завдяки застосованим в конструкції інженерним рішенням, двигун нового покоління має ідеальну комбінацію потужності, економічності та екологічних характеристик. В числі найбільш значущих інновацій: система комбінованого впорскування D-4S, яка поєднує в собі впорскування палива як в впускні каналы, так і безпосередньо в циліндри, новая електронна система зміни фаз газорозподілу VVT-iW h ширшим діапазоном для впускних клапанів та система зміни фаз газорозподілу VVT-i для випускних, что это дозволяє двигуну, залежно від навантажень, працювати за циклом Отто або ж Аткінсона.

За рахунок застосування новых розробок двигуна максимальний крутний момент збільшився на 19 Нм, а пік потужності змістився в зону більш низьких оборотів.

Завдяки високотехнологічному бензиновому двигуну нового покоління об’ємом 3,5-літри та новій 8-ступеневій АКПП Toyota Highlander відрізняється невисоким споживанням палива: в комбінованому циклі — 9,5 літра на 100 кілометрів**.

Toyota Highlander ідеально підходить для будь яких кліматичних умов завдяки системі трьохзонного клімат-контроль, вентиляції передніх сидінь та комплекте зимових опцій, что это включає в себе обігрів дзеркал заднього виду зоны, мир склоочисників, підігрів передніх і задніх сидінь***, обігрів керма*** та інші опції.

Особливу увагу приділено технології мультимедіа, допоміжним систем керування та комфорт під час подорожі. Модная деталь нового Горец направлен на те, щоб перетворити перебування за кермом кросовера в задоволення. Новый кроссовер оснащений мультимедійною системою Toyota Touch 2 з вбудованою навігацією Go Plus. Система підтримує розпізнавання голосових команд, сумісність з мобільними пристроями через Wi-Fi, відображення карт в 3D-режимі.

Також увагу було приділено безпеці нового автомобіля. На автомобілі встановлені 8 подушок безпеки, незалежно від комплектації.

Замовити автомобіль можливо, як з перевіреним та надійним бензиновим двигуном об’ємом 2,7 літра в комплектаціях Комфорт и Элегантность, так і з новым бензиновим двигуном — 3,5 літра в комплектації Престиж.

Поява нового автомобіля Toyota Highlander в офіційних дилерських центрах в Україні планується в квітні 2017 сроки.

Стежте за інформацією о новом Toyota Highlander на нашому сайті.

»
»

Показать еще
(3)

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Toyota.

Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, го яка така не являє собою предложений, ты продажи указанного транспортного засобу. За довідками о актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Toyota.

* Значення вказане умовно она может незначною мірою вдрізнятися. Більш детальна інформація на рабочем об’єм двигуна, указанные в розділі «Комплектації эти особенности» эта наявна в офіційних дилерів Toyota.

**Зазначені показники витрати пального розраховані згідно з технічними вимогами Правила ЄЕК ООН № 101-01 та є приблизними значеннями для певного типу автомобіля. Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, подходящих тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лишить експериментальним шляхом.

***Для комплектації Престиж. Назви комплектацій вказані шуто умовно та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших матеріалах або документах

Салоне Premium Motors

Адрес: г. Винница, 1-км Хмельницкого шоссе

Тел.: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

Время работы: с 9.00 до 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

WEB: http://www.toyota.vn.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.