Новый SUBARU XV вже доступний в автосалоні «Субару Днепр»

Зустрічaйтe в Укрaїні! Гoтoвий дo пoдoрoжeй і рoзвaг, пoвністю oнoвлeний, стильний міський крoссoвeр SUBARU XV з 17 липня в oфіційній дилeрській мeрeжі Subaru. Укрaїнські шaнувaльники Subaru мoжуть купить нoвoe рaнішe всіx в Єврoпі, дe-прoдaжі зaплaнoвaнo нa oсінь.

Зaвдяки пoєднaнню сучaснoгo урбaністичнoгo дизaйнe я грубoї привaбливoсті, a тaкoж, бeзумoвнo, зaвдяки нoвыx врaжaючим мoжливoстям він дaрує нaтxнeння для життя, прo якe ви мріяли. Ци этo нічні рoзвaги в місті, спoнтaннa вилaзкa нa виxідні, SUBARU XV дoпoмoжe рoбити всe, чтo этo вы любитe, зі смaкoм и кoмфoртa. Кoжeн дeнь мoжeт і быть спoвнeний рaдісниx пригoд.

Нoвый SUBARU XV — пeрший aвтoмoбіль Subaru, скoнструйoвaний нa нoвій глoбaльній плaтфoрмі Subaru Global Platform, якa пoкликaнa зробити автомобілі безпечними, поліпшити їх керованість і підвищити комфорт.

Тело SUBARU XV в Субару Global Platform, на 70% жорсткіше, попередника за рахунок використання новых сортів високоміцної сталі. Жорсткий тело робить автомобіль більш зібраним, точним і слухняним в управлінні. Також ce розподіляє резонанс і деформації по всьому корпуса, что это значно знижує вібрації від рульового колеса, полу та сидінь, дозволяючи забезпечити тишу, якої немає ні один автомобілю в даному класі.

Ramna конструкція ефективніше поглинає енергію в разі зіткнення. За рахунок використання високоміцних сталевих плит і матеріалів, сформованих методом гарячого пресування, підвищена міцність корпусу.

Новый SUBARU XV завжди готовий до будь яких випробувань. Він дарує впевненість за кермом завдяки високому сидінню водія і надзвичайної оглядовості. Він з легкістю долає складні раз завдяки симетричній системі повного привода і позашляховому кліренсу в 220 мм. О довговічність, надійність і стійкість двигателе SUBARU BOXER давно ходять легенды, але немає межі досконалості — близько 80% деталей двигуна помериться силами перероблені, что это полегшило новый двигун на 12 кг, збільшивши його потужність і економічність.

Вперше в Україні на нові SUBARU XV встановлена революційна система безпеки Subaru EyeSight, что это отримала в світових рейтингах безпеки найвищі оцінки. На сьогоднішній день продано понад 1 млн автомобілів Subaru з системою EyeSight. Подібно до другої пари пильних «глаз», что это вдивляються мне путь попереду, EyeSight використовує два об’єктиви стереокамери для отримання об’ємного кольорового зображення із высоким розподіленням, майже так, яке сприймає около людини.

Система EyeSight підтримує безпечний движение за рахунок підходу, заснованого на двох цілях: зменшення количество аварій, викликаних людською помилкою, я зниження втоми водія. Система допомоги водієві EyeSight забезпечує надзвичайно надійну профилактической безпеку і знижує навантаження для как допомогою функцій, сильная система передаварійного гальмування, адаптивний круїз-контроль, система утримання смуги, сингал о рушання автомобіля попереду, управління дросельною заслінкою.

Режим X-MODE надає водієві абсолютний контроль над автомобілем одним натисканням кнопки. Технологія X-MODE коригує робота двигуна, трансмісії, системы повного привода, гальм і інших компонентів, забезпечуючи надзвичайно впевнений, безпечний движение для гармоничных дорогах я пересіченій місцевості.

Готуйте лижі, намети та спальники, змащуйте свої велосипеди — вони вам знадобляться. Неймовірна вантажомісткість новый SUBARU XV позволил взять с ним все, cogo душа забажає. Завантажте SUBARU XV спільними пригодами і наповніть спогадами!

Ваша подорож починається всередині, тільки відкрийте двері новый SUBARU XV, я вас відразу захопить його досконала спортивна стилістика. Зі смаком спроектований сучасний дизайн салона з якісним оздобленням піднімає модель над іншими автомобілями свого класса і робить її конкурентом автомобілів классом вище.

Все під руку, я все під контролем — ce они, что это ви завжди будете відчувати за кермом SUBARU XV. В дорозі важливий інтуїтивний доступ к навігації та аудіо контенту, тоді як оновлений багатофункціональний дисплей надає водієві важливу інформацію про стан автомобіля. З інформаційно-розважальною системою нового покоління екіпаж SUBARU XV залишається на зв’язку, де б він не подорожував. В центрі приладової панелі розташований 8-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системы, сумісної зі смартфона. Чуйний сенсорний багатофункціональний дисплей пропонує широкий спектр контента завдяки Apple CarPlay і Android Auto, а оновлений экран чітко відображає інформацію.

Навіть в тривалих подорожах ультракомфортні сидіння з виразними контуров і хорошою бічною підтримкою подарують пасажирам задоволення від поїздки і зручність за рахунок оновленої конструкції і дихаючої оббивки з сучасних практических матеріалів різних відтінків сірого.

»
»

Показать еще
(3)

Модель пропонується в дев’яти свіжих чистых кольорах, які максимально вигідно відтіняються матово-чорними накладками, підкреслюючи активний і функціональний метод SUBARU XV.

Ціни і комплектації

Автомобілі Subaru одразу мають багато оснащену комплектацію, яка не потребує додаткових фінансових вкладень. Покупцям новый SUBARU XV доступні три варіанти:

Для 740 000 грн можно купить SUBARU XV в базовій комплектації без EyeSight. В цю комплектацію входит 2-літровий двигатель, 4 канальна система ABS, система динамічної стабілізації, X-MODE, варіатор, повний привід, двозонний клімат контроль, підігрів сидінь, камера заднього виду, я 6,2-дюймовий кольоровий дисплей, підсвічування багажника, дитячі замки задніх дверей, управління аудіосистемою на кермі і ще багато інших опцій, які зроблять подорожі зручними і безпечними.

Наступна комплектація додатково включає система EyeSight: адаптивний круїз контроль, контроль рядності наряд, передаварійне гальмування та інше, ця версія SUBARU XV обійдеться в 770 тис. грн. Доплата за EyeSight в Україні — дольше, скромная, с огляду на широкі можливості системы і знаючи вартість авто з цією системою на ринках США і Японії.

Нарешті, максимальна комплектація новый SUBARU XV доповнена підігрівом керма, 8-дюймовим дисплеєм, електроприводом сидінь, тощо. Ціна — 840 тис. грн.

Дізнатися більше о SUBARU XV можно здесь: xv.subaru.ua

Записатися на тест-драйв: subaru.ua/testdrive

Автосалон Субару Днепр

Адрес: г. Днепра, ул. Аэропортовская, 17-А

Тел.: (056) 376-20-30

Факс.: (056) 376-20-22

Время работы: с 9.00 до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.