Мото-дрифт на замерзлому озері

Литoвський стaнт-рaйдeр, Aрунaс Гібeжa, пoкaзaв, як трeбa їздити в зaнoсі бaлтійським снігoм. Aрунaс Гібeжa – жeнщинa, нaйтитулoвaнішиx стaнт-рaйдeрів Балтии. Это його послужному списку перемоги на Vertical Трикс European і SBF European Stunt Competition (Великобританія), Трюк, Езда на EuroCup (Литва) і Болгарское Stunt Competition (Болгарія). Крім он Арунас брав участь у величезній кількості стант-шоу, тому числі в зимовий час.

Надихнувшись засніженими пейзажи Аукштайтского національного парку, розташованого на 100 км на північ від Вільнюса, всадник вирішив показати, як він віртуозно керує байком это сніговому заносі. На території цього заповідника розкидані 126 озер, zu ‘ єднаних мережею струмків і малих річок. Також здесь розташований відомий в Литві Бурбішкский маєток, споруджений в 1853 році в стилі неокласицизму.

Дочекавшись, если снігова буря вщухне, Арунас осідлав спортивний Kawasaki Ninja 636, укомплектований спеціальними зимовими шинами, і подріфтив озеро Рубікяй і двориках замку. Хоча на вулиці було -12 °C, в деяких частинах озера лід був розбитий, і воды виходила на поверхню. З огляду те, що Арунас мчав зі швидкістю 80-100 км/год, знімальній команді доводилося використовувати страхования випадок, якщо гонщик піде під воды.

 

Відео вийшло епічним. Відкривай його на повний екран!

Інформація: www.redbull.com

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.