Компактный електрозаправку для міста від компанії Тесла

Кoмпaнія Тeслa мaє нaмір встaнoвити в містax нoві eлeктрoзaпрaвні стaнції Supercharger. Вoни мeншe звичaйниx електрозаправок, что это встановлюються поруч з автомагістралями і готелями, я дозволяють зарядити електромобіль приблизно за 45-50 хвилин.

В Північній Америці Тесла встановила вже близько 1 000 електрозаправок Нагнетатель, однак людей, які проживають у великих містах, часто до сих пір вимушені вдаватися до традиційної, довшої підзарядці. Тепер же, компанія анонсувала новый розробку — більш компактні Нагнетатель, які спершу з’бити в Чикаго я Бостоні.

Звичайно ж, как менше за розміром, нові Нагнетатель забезпечують потужність 72 квт — ce майже в два рази менше, ніж більші, розташовані поруч зі швидкісними магістралями і готелями (вони забезпечують потужність 120 квт). Відповідно, нові електрозаправки будуть і повільніше — до повної зарядки быть вимагатися приблизно 45-50 хвилин.

У Тесла відзначають, что это більш компактні Нагнетатель будуть встановлюватися поруч з супермаркетами, торговими центрами і діловими регионах міста — на этот акт, користувачі зможуть з користю провести час під час підзарядки автомобіля.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.