Чернівці готуються приймати Чемпіонат Світу з мотокросу 2017

Мы Чeрнівeцькій OДA oргкoмітeт oбгoвoрив прoвeдeння Чeмпіoнaту світу з мoтoкрoсу — 2017 у Чeрнівцяx.

Нaрaзі oснoвним зaвдaнням oргaнізaтoрів прoвeдeння українського етапу Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 є інформування населення міста, області та України о проведення відповідних змагань.

Параллельно, період Чемпіонату Світу — 2017 (5-7 травня), планується фестиваль технічних видів спорту, культурну програму та змагання з мотокросу на atv-та это класах Соло.

Михайло Ротар, співоргназіатор змагань, розповів, що до підготовки та проведення Чемпіонату Світу з мотокросу 2017 у Чернівцях планується залучити 300 осіб суддівського та кадров. Основний суддівський склад остаточно буде затверджений після міжнародного семінару суддів світової федерації (FIM), який також відбудеться у Чернівцях17-18 березня.

«Першому етапі є важливим спілкування з представниками країн-учасниць Чемпіонату Світу 2017, в частности, враховуючи 3-х річну перерву України у проведенні відповідних змагань та військові дії на Сході країни. Учасники мають бути впевнені, що їх безпеці нічого не загрожуватиме», — запевняє Михайло Ротар.

Довідка: Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 на мотоциклах з колясками відбуватиметься 5-7 травня в місті Чернівці на трасі Міжнародного спорт центре «Суперкрос» — найкращій спеціалізованій українській трасі для проведення змагань з технічних видів спорту, яка єдиною на Україні має відповідні ліцензії міжнародних федерацій мотокросс.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.