Богдан-Авто Кіровоград: довгоочікувана новинка на ринку України — новый HYUNDAI ACCENT

H 14 дo 26 квітня 2017 срoки в дилeрськиx цeнтрax мeрeжі «Бoгдaн-Aвтo Xoлдинг» прoxoдят oзнaйoмчі прeзeнтaції сeдaну Hyundai Accent нoвoгo пoкoління. Пeршими цю мoдeль пoбaчили кияни тa гoсті стoлиці, a дaлі дoпрoдaжні прeм’єри відбудуться в іншиx містax Укрaїни.

Мoдeрнізoвaнa мoтoрнaя гaммa этиx пeрeдaч. В Укрaїні нoвa гeнeрaція Accent oснaщується двa чoтирициліндрoвими бeнзинoвими двигaтeлями. Цілкoм нoвый двигун сімeйствa Kappa oб’ємoм 1.4 літрa рoзвивaє пoтужність oт 100 к. s. тa мaє мaксимaльний крутний мoмeнт 132.4 Н•м. Мoдeрнізoвaний двигaтeль сімeйствa Gamma oб’ємoм 1.6 літрa мaє пoтужність 123 x. s. эти мaксимaльний крутний мoмeнт 150.7 Н•м.

Нa зміну кoрoбки пeрeдaч 5 МТ тa 4AТ, з якими взaємoдіяв двигун oб’ємoм 1.4 літрa пoпeрeдньoгo покоління моделі, прийшли сучасні 6-ступінчасті механічні та автоматичні трансмісії. Ці v передач будуть працювати в парі з 1.6-літровим бензиновим мотором.

 

Покращена паливна економічність.

Завдяки встановленню новых двигунів і трансмісій, новый Hyundai Accent становится більш економічним: витрати палива в комбінованому циклі для моделі з двигуном 1.4 літра становлять 5.7 л/100 км (6.4 л/100 км – для АКПП), а для двигателя об’ємом 1.6 літра – 6.0 л/100 км (6.7 л/100 км – для АКПП).

 

Розширений перелік опцій. Новый Hyundai Accent доступний з унікальними для свого класса опціями. Серед них: шість подушок безпеки, система моніторингу тиску в шинах, камера заднього виду з динамічною розміткою траєкторії, обігрів форсунок склоомивачів, обігрів лобового скла, підігрів задніх сидінь, запуск двигуна кнопкою, функція дистанційного відкриття багажника Smart Trunk, сучасна мультимедійна система h 7-дюймовим дисплеем, навігацією та підтримкою мобільних інтерфейсів Apple CarPlay и Android AUTO, та багато іншого.

Вже в базовій комплектації доступні дві подушки безпеки, кондиціонер, система утримання при старті на підйомі Hill Assist Control, ESP, VSM та інші опції, з якими может ознайомитися на сторінці моделі на сайті.

Совершенно новом дизайне. Четверта генерація Hyundai Accent (HC) отримала совершенно новом гармонійний, в міру агресивний та елегантний дизайн екстер’єру эти інтер’єру. Передня частина автомобіля прикрашена новых шестикутною решіткою радіатора, як інтегрована в більш спортивний та поважний передній бампер з клиноподібними боковими нішами ч хромованими вставками. Профіль тела отримав більш динамічні форме, а задня частина автомобіля может похизуватися цілком новой багаж, заднім бампером зі стильною накладкою контрастные кольору в зоні диффузоров эти задніми ліхтарями оригінальної форме зі світлодіодною оптикою.

 

Конструкторы бренд змінили архітектуру салоне, встановили нові крісла з більш виразною боковою підтримкою та використали в обробці інтер’єру більш якісніші эти зносостійкі матеріали. Суттєво перетворилося робоче місце водія: здесь з’явилася цілковито нові панель приладів та кермо, а центральна консоль головы до водія для зручності користування усіма функціями кліматичної эти мультимедійної систем автомобіля.

Збільшені габарити. В порівнянні з Hyundai Accent попереднього покоління, довжина тело нової моделі зросла на 30 мм (до 4405 мм), при цьому передній звис зменшився на 10 мм (до 830 мм), а задній становится довше на 10 мм (до 975 мм). Ширина тела також зросла – 20 мм (до 1720 мм), а висота залишилася на колишньому рівні – 1470 мм. Подовжена на 30 мм, до 2600 мм, колісна база дала змогу забезпечити більше пространстве в салоні автомобіля, а також – збільшити корисний об’єм багажного відділення h 470 до 480 літрів.

Вдосконалена конструкція тела та підвіски. Вміст в структурі тело новый Hyundai Accent високоміцних особенно високоміцних сталей зросло до 52%, что это позволяют настраивать підвищити жорсткість тела на кручення эти поліпшити керованість та безпеку автомобіля.

Інженери компанії внесли зміни в конструкцію задньої підвіски моделі: здесь встановлена напівзалежна торсійна балки, змінено кут установки задніх амортизаційних стійок, что это положительно позначилося на комфорті эти керованості автомобіля.

 

В всіх комплектаціях Hyundai Accent нового покоління оснащується електропідсилювачем керма, что это позволяют настраивать поліпшити маневреність моделі в порівнянні з попередньою генерацією.

Дистиб’ютор автомобілів в Україні компанія «Хюндай Мотор Україна» оголосила спеціальні ціни на новизну, что это стартують ч позначки 379 800 долларов.

Вже зараз відкрито попереднє замовлення на модель в усіх дилерських центрах. В Україні автомобіль быть продаватися в п’яти комплектаціях – Active, Active+, Комфорт, Комфорт+ та Elegance.

Новый Hyundai Accent в кредит. Автомобіль Hyundai Accent нового покоління також можете придбати в кредит на дольше, вигідних цмовах.

Переваги кредитної программы Hyundai Finance:

  • Мінімальний авансовий платіж – від 10%
  • Линия кредитування – від 1 до 7 років
  • Знижена відсоткова ставка у порівнянні з аналогічними програмами інших брендів
  • Ставка від 0,01% річних
  • Фіксована відсоткова ставка
  • Відсутність додаткових платежів та комісій (тільки відсоткова ставка по кредиту)
  • Страхование ОСАГО, КАСКО — 6,99% в франшизі 0,5%/5%
  • Подача документів та отримання гарантійного листа в автосалоні (немає необхідності їхати в банке)

Більш детально о кредитной программе Hyundai Finance можно дізнатися за посиланням .

Поспішайте поверните Ваш Hyundai Accent!

Дилерська мережа «Богдан-Авто Холдинг» є однією з найбільш розгалужених, что это дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

ТОВ «Хюндай Мотор Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні.

Автосалон Богдан-Авто Кировоград

Адрес: г. Кировоград, ул. Героев Сталинграда, 6а

Тел.: (0522) 35-60-40

Время работы: c 9:00-18:00 (сб.-вс.: 10:00-15:00)

E-mail: dobrovolsky@uaholding.com.ua

WEB: kr.bogdanauto.com.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.