8-9 липня у Дніпрі — Ралі «Авіаторське»

Зaпрoшуємo усіx фaнaтів aвтoспoрту прийняти учaсть у 3 eтaпі Трoфeя ФAУ з рaлі нa сeрійниx aвтo «AВІAТOРСЬКE», щo пройде 8-9 липня у Дніпрі.

Нова траса е грунтовим покритям загальною дистанцією у більш ніж 40 км в стане справжнім випробуванням для екіпажу та подарує незабутні враження від участі у змаганні.

Після поражение к сезону сніжному покритті, та продовженню на асфальті учасникам пропонують повернутися до класичного ралійного ущільненого грунту. Траса довжиною майже 6 кілометрів має різноманітний характер від швидких прямих учасників до закручених зв’язок та багатьох трамплінів.

Отже кожен бажаючий може прийняти участь у змаганні, ознайомитися з документацією та зареєструватися на сторінці змагання або онлайн.

Програма змагання почнеться у суботу 8 липня з адміністративних і технічних перевірок, після яких пілоти відправляться на ознайомлення з трасою. Безпосередньо змагальна частина відбудеться у неділю 9 липня на трасі «Дніпро-Кросс», де титуловані ралісти та їх менш досвідченні колеги на серійних автоматически проходитимуть особо-ділянку по 3 рази у двох напрямках.

Запрошуємо усіх фанатів ралі долучитися до священна автоспорту есть якості учасників або вболівальників.

Усі бажаючі можуть прийняти участь.

1.1 Регламент ралли «Авиаторское».pdf (676 КБ) Скачать

1.2 Бюллетень организатора №1.pdf (713 KB) Скачать

2.1 Форма индивидуального заявки.doc (105 КБ) Скачать

Другие новости будут в Украине и мире >>

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.