3-й етап Кубка L’q тріалу 2016

Трeтій eтaп к сeзoну знoву зібрaв «тaнкoдрoмі» біля «Aрeни Львів» кoмпaнію любитeлів бoлoтa. Під чaс гoнки булa чудoвa oсіння пoгoдa, пoрaдувaлa всіx зaтяжним дoщeм нaпeрeдoдні. Відзнaчилися і учaсники, серед яких нові претенденти на перші місця.

Боротьбу это групі «Жесткий», де екіпаж «Червоного Фенікса» (Nissan Patrol,) Андрій Савтер і Олег Тивонюк вельми наполегливо атакували майбутніх переможців «Зубмобіля-дідуган» (теж Nissan Patrol) Ярослава і Богдана Яремчуків. Останні не втрачали часов дарма: поки інші обмінювалися думками та емоціями мужчина, хлопці неодноразово обійшли трасу пішки, намічаючи свій маршрут, під час гонки. Кожен з дуетів незмінно покращував свій час проходження спецділянки від спроби до спроби а вирішальним быть останній заїзд, якому і визначився володар першого місця. Трійку кращих это класі замкнув ще Nissan Patrol під керуванням Сергія і Миколи Дєдух.

Ще більш щільно боролися мужчина, учасники класу «Рейд». Однак, тут у всіх трьох майбутніх призерів найголовнішою виявилася якраз перша спроба, результати якої так і не вдалося поліпшити нікому. Мы підсумку перемогли Андрій Соломай / Олена Кваснюк (Land Rover Discovery), від яких всього лише на дев’ять секунд відстали Володимир Богонос / Роман Чуба (ГАЗ 69), а ще менше їм програли Роман Сума / Максим Хмелюк (Jeep Cherokee).

«Стандарті» тонн гонці спросить дві «Ниви» Дмитра Черенкова / Павел Клязміна і Андрія Попілевского / Івана Дорошева, а також «УАЗ» Андрія Чорного / Христини Іванової. Кожен з учасників зумів випередити когось зі своїх суперників в спробах, але кращим все ж залишилися перші з них, які показали найшвидші секунди себе останньому заїзді. Примітно, що для Андрія та Христини, які піднялися на останню сходинку подіуму, це був перший подібний старт.

Свою перемогу відсвяткував і Олег Демчина, який виступав в категорії «ATV-UTV». Правда, перемогу, а не над суперниками — він був єдиним пілотом это класі на цьому етапі, — але над трасою і сам точно.

Загалом, святой як завжди, есть організаторів f «позашляхового клуб»Львів 4х4″ знову вдався! І тепер всі будуть з нетерпінням очікувати завершальний четвертий круглый клубної серії f тріалу, який запланований на перші вихідні грудня.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.