3-й етап Чемпіонату України із Супермото та 4-й етап Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів, якій відбудеться 17 та 18 вересня у м. Кам’янське

17 тa 18 вeрeсня у м. Кaм’янськe Дніпрoвськoї oблaсті нa кaртoдрoмі «Дніпрoкaрт» відбудуться зaключний трeтій eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни із Супeрмoтo тa чeтвeртий пeрeдoстaнній eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни із шoсeйнo-кільцeвиx мотоперегонів.

Гоночний вікенд розпочнеться перегонами фіналу Супермото есть суботу. Змагання проходитимуть у трьох класах – Open, Amator та Junior. Саме у суботу в стане відомо, хто стане Чемпіоном країни у кожному класі.

Мы неділю на трасу виїжджатимуть гонщики спортивних мотоциклов. Вони змагаються у основних класах «Superbike», «Supersport» і класі для початківців «Дебют», який на четвертый етапі через значну кількість учасників буде поділений два заїзди.

Цього року для заслужених спортсменів із большой досвідом, юнаків та прекрасних дівчат проводяться перегони есть класах «Майстер», «Юніор» та «Жіночий». Саме вони першими розпочнуть змагання.

Швидкі, потужні спортбайки есть шосейно-кільцевих перегонах та легкі кросові або ендуро, взуті это шосейні шини, мотоцикли по Супермото, не залишать нікого байдужим. Vi будет в захваті від найсправжніх емоцій, незабутніх вражень та відчуттів свідком будете захоплюючих маневрів та обгонів, наполегливої боротьби, радощів перемог та смутку поразок, емоцій, які можна відчувати та лише спостерігати на перегонах швидкості та адреналіну.

Запрошуємо всіх підтримати наших пілотів до m. Кам’янське.

Чемпіонат України із шосейно-кільцевих мотоперегонів можна буде подивитися есть к ефірі телеканалу MostVideo.TV это как-якому місці і на будь-якому гаджеті — вам лише буде потрібен Інтернет.

MostVideo.TV — телеканал , який використовує технологію IPTV і який можна дивитися на ТБ, комп’ютері, телефоні, планшеті — будь-якому пристрої, підключеному до інтернету. Крім компанії MostVideoTV транслювати перегони это верно ефірі будуть також Перший Автомобільний телеканал та супутниковий спортивний канал XSPORT.

Спонсори трансляції — провідне рибодобувне підприємство Північної Європи — компанія Полярный Морепродукты Украины, українська продакшн-студія марки ivory Фильмы, інтернет магазин електроніки NAVI та світовий бренд засобів для догляду за тілом — Fa men extreme.

Медіа підтримка змагань: міжнародна іт-компанія Nakitel, 1-й Автомобільний телеканал, інтернет видання та супутниковий спортивний канал XSPORT, українська редакція міжнародного порталу Motorsport.com, перша танцювальна 3G радіостанція Happy Radio, та продакш студія Sharepls videoproduction.

Мінеральний партнера UASBK — Чемпіонату України з кільцевих мотоперегонів – ТМ «Миргородська Лагідна». «Миргородська Лагідна» додасть життєвих сил всім учасникам Чемпіонату та уболівальникам, які будуть підтримувати їх.

Початок перегонів третього етапу Чемпіонату України із Супермото есть суботу на 11-00. Четвертий етап Чемпіонату України із шосейно-кільцевих мотоперегонів у неділю 12-10. Слідкуйте за розкладом на нашому сайті fms.kiev.ua.

Висловлюємо подяку нашим партнерам:

  • F1Shop.org.ua — інтернет магазин іміджевої автомотоспортивної атрибутики команды, та пілотов MotoGP і Formula1;
  • VIAAN Mobils;
  • Мотошкола М29;
  • Енергетичний напій Vik s Wonder;
  • Консалтингова компанія Radimar Consulting Group.
  • Будда Бар, Киев
  • Дороти Паб
  • Hairclub Boco

Акредитація ЗМІ: Запит на info@fms.kiev.ua

Телефон для зв’язку (068)129-12-97 Марія Галата – керівник медіа служби

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.