3-ій етап Чемпіонату з drag рейсінгу есть Черкасах

У рaмкax фeстивaлю, зaзнaчaють oргaнізaтoри, прaцювaтимуть різні лoкaції, зoкрeмa, дріфт-тaксі, рaлі-тaксі, баскетбольні майданчики, картинг тощо.
Головним дійством фестиваль в лагере етап Чемпіонату України з дрег-рейсингу – спринтерського заїзду на дистанції-402 метри. Уже Черкас zu ‘ їдуться найпотужніші автівки з усієї України, під капотами яких понад тисячу кінських сил!
Тож 14 серпня всіх черкащан запрошують до черкаського аеропорту на неймовірний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST». Деталі організатори обіцяють повідомити згодом.
Організатор «спекотного» фесту – автомобільний клуб «Черкаси» та Автомобільна федерація України.
Не кожне місто може прийняти змагання такого рівня, кроме Черкасам, можна сказати, пощастило, – розповідає керівник АК «Черкаси», офіційний представник FAU Андрій Яроменко. – Я Черкасах проходитиме третій етап Чемпіонату України з дрег-рейсингу. – А щоб черкащанам було ще цікавіше, ми організовуємо только перегони, а видовищний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST», який проходитиме на території черкаського аеропорту. Для відвідувачів ми готуємо чимало швидкісних сюрпризів.
Найспекотніша подія літа збере также місці найкращих автоспортсменів з усієї України та всіх, хто не уявляє свого життя без драйву та неймовірної швидкості. 14 серпня у Черкасах вперше пройде унікальний фестиваль швидкості «SUN DRIVE FEST».

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.