23-24 липня у Полтаві відбудеться 3-й етап «РТР Тайм Аттак»

 
Зaпрoшуємo всіx любитeлів швидкoсті з Пoлтaви, Києвa, Дніпрoпeтрoвськa тa іншиx міст цікaвo провести вихідні на картодромі «Лтава» 23-24 липня!
Мы неділю 24 липня учасники спробують ще раз розгадати всі секрети цієї траси в тренувальних стартах (згідно розкладу f с 10:00 до 13:00) після обіду відбудуться залікові заїзди (f 14:00). Церемонія нагородження переможців та призерів запланована 18:00.
Стартувати здесь можуть не тільки вже зареєстровані пілоти, а й усі бажаючі. Ближче до вечора в Полтаві і почнуться кваліфікаційні заїзди (f 17:30 до 18:30). Мы в суботу 23 липня спортсмени пройдуть обов’язкові перевірки і отримають можливість випробувати доріжку під час вільних практики (f 15:00). Програма змагання розрахована на два дні.
Після київського та одеського етапів серія вперше стартує на картодромі «Лтава». Удобно відпочинку відвідувачів будуть організовані зона харчування і «lounge zone». Крім того, уболівальникам буде відкритий в сервісний парк де можна ближче познайомитися з автомобілями учасників і роботою механіків. На цей раз гонки приймає Полтава. Організатори зазначають, що даний трек відрізняється цікавою конфігурацією і високим рівнем безпеки для учасників. Мы найближчі вихідні стартує третій етап національної серії з кільцевих гонок «тайм АТТАК» «РТР Time Attack». Но вмісткі криті стаціонарні трибуни і невеликі розміри траси дозволяють зручно спостерігати за боротьбою пілотів великій кількості глядачів.
Деталі на сайті www.timeattack.rtr.ua

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.