2-й етап Чемпіонату з Дрег рейсингу у Полтаві

Прeс-рeліз кoмітeту дрeг рeйсингу FAU
 
Eгo eтaп Чeмпіoнaту Укрaїни з дрeг рeйсингу відзнaчівся зaпeклoю боротьбою під пекучим сонцем у Полтаві. Злітна смуга аеропорту «Полтава» зустріла пілотів з усіх куточків України: Київ, Полтава, Суми, Харків, Запоріжжя, Прилуки, Кременчука, тощо. Мы порівнянні з попереднім етапом кількість учасників на старті в кожному з класів збільшилася.
Окремий подарунок було представлены колективом генеральный партнер етапу ТОВ «Компанії»Star Line»Тойота Центр Полтава» своєму директор Дмитрові Батігіну, Який саме 16 липня святкував день народження. На Офіційному відкрітті змагання такоже були присутні Государства Полтавської міської Ради Оксана Деркач та Голова комітету дрег рейсингу FAU Вадим Лисий. Наприклад, «Дріфт-таксі» подарували права та незабутні емоції, чтобы спокойно, хто наважився освідчитися у коханні зі сцени. Організатором Було підготовлено багато сюрпризів для присутніх, які давали можливість перепочити пілотам та розважитись глядачам.
Цього ни разу списки можна було знайти велику кількість нових прізвіщ. Но також среди учасников були дві дівчини — se Олеся Лиса, та Олена Бублик, Які змагаються на етапах на рівні з чоловіками та займають призові міста. Аномальна спека створила только нестерпні випробування для кислот присутнього для спортсменів, та на їх вболівальників. .
Черкаси, готуйтесь! Ми їдемо до вас! Нагадаємо, що наступний етап відбудеться 14 серпня в Черкасах.
Взагалі, за офіційними даними зібралося більше ніж 40 пілотів, а саме видовище відвідало приблизно 2000 вболівальників, що залишились в неймовірному захваті від уровня адреналіну, який зашкалював на старті, так что, само як і температура довкола.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.